Privatumo politika ir atsakomybės apribojimas

Asmeninės informacijos naudojimas

Mūsų interneto serveris automatiškai atpažįsta tik lankytojo domeno vardą, bet ne elektroninio pašto adresą (jei įmanoma).

Mes išsaugome lankytojo domeno vardą ir elektroninio pašto adresą, elektroninio pašto adresus tų, kurie užpildo paslaugų užsakymo formą , e. pašto adresus tų, kurie bendrauja su mumis elektroniniu paštu, taip pat informaciją, savanoriškai pateiktą vartotojo, pavyzdžiui, sutarčių duomenis, tyrimų informaciją ir / arba svetainės registracijos duomenis.

Informacija, kurią mes renkame, yra naudojama pagerinti mūsų interneto svetainės turinį, pritaikyti turinį ir / arba išdėstymą mūsų kiekvienam lankytojui individualiai, pranešti vartotojams apie atnaujinimus mūsų svetainėje, susisiekti su vartotojais rinkodaros tikslais. Informaciją atskleisti galime, kai privalome tai padaryti, pavyzdžiui, Vyriausybinės institucijos, atliekančios tyrimą, prašymu, kad patikrintų, ar mūsų politika sutinka su taisyklėmis ir įstatymais. Informacija taip pat yra renkama siekiant apsisaugoti nuo piktnaudžiavimo arba neteisėto naudojimo mūsų interneto svetainėje.

Jei mums davėte savo pašto adresą, Jūs galite gauti periodinį paštą iš mūsų apie naujus produktus, paslaugas ir numatomus įvykius, tokius kaip profilaktikos. Jei nenorite gauti tokių laiškų, praneškite mums elektroniniu paštu arba paskambinę mums aukščiau nurodytu numeriu.

Visuomet prašome pateikti mums savo tikslų pavadinimą, adresą ir kitus duomenis. Mes nesidalijame jokia informacija su kitomis organizacijomis. Mes nesidalijame informacija su reklamos bendrovėms.

Kartkartėmis mes galime naudoti kliento informaciją naujoms, nenumatytoms reikmėms, kurios nėra atskleistos mūsų privatumo pranešime. Jeigu mūsų informavimo praktika keisis, tam tikru metu ateityje mes susisieksime su Jumis ir pranešime Jums apie politikos pokyčius bei suteiksime Jums galimybę nedalyvauti naujuose procesuose.

Klientai gali užkirsti kelią tam, kad jų informacija nebūtų naudojama kitiems tikslams nei tiems, dėl kurių ji buvo iš pradžių surinkta. Tam reikia parašyti elektroniniu paštu mums aukščiau nurodytu adresu.

Paprašius mes teikiame svetainės lankytojams galimybę susipažinti su visa informacija, kurią mes turime apie juos.

Lankytojai gali sužinoti šią informaciją parašę mums aukščiau nurodytu adresu.

Lankytojai gali pataisyti šią informaciją nusiųsdami mums elektroninį laišką nurodytu adresu.

Kai mes perduodame ir gauname tam tikrų rūšių slaptą ar saugotiną informaciją, pavyzdžiui, finansinę ar informaciją apie sveikatą, mes peradresuojame lankytojus į saugų serverį ir pranešame lankytojams lange svetainėje. Mes siekiame apsaugoti duomenis nuo praradimo, netinkamo informacijos, kurią mes surinkome Jums mūsų svetainėje, pakeitimo.

Slapukai

Mes galime įrašyti privačius duomenis (paprastai vadinamus “cookie”) į Jūsų kompiuterį, kai Jūs lankotės mūsų svetainėje.

Mes naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų žinias apie naudojimąsi mūsų svetaine ir padėti mums nustatyti, kaip gerai mūsų svetainė veikia. Mes taip pat naudojame slapukus įrašyti sesijos informaciją, pavyzdžiui, svetainės spalvą arba objektus, kuriuos vartotojai įtraukia į savo krepšelį.

Informacija, kurią mes galime rinkti naudojant slapukus, yra specifinė kompiuterio informacija ir neapima asmeninės Jūsų informacijos. Mes galime rinkti informaciją, pavyzdžiui, IP adresą, apsilankymo datą ir laiką. Tokiu būdu galime nustatyti, ar svetainės puslapiai buvo pristatyti greitai ir sėkmingai.

Šios informacijos naudojimas leidžia mums pagerinti mūsų svetainę ir naršymą joje.

Galite pašalinti savo slapukus arba išjungti šią informaciją pakeitę nustatymus savo kompiuteryje (kaip tai padaryti, turi būti nurodyta naršyklės pagalboje). Jei išjungsite šios informacijos teikimą, gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriomis svetainės funkcijomis.

Atsakomybės apribojimas

Ši svetainė pateikia įvairią informaciją apie UAB „Internetas Vilniuje“ teikiamas paslaugas bei pačią kompaniją. Tačiau už informacijos panaudojimą atsakingas pats svetainės naudotojas.

Nors UAB „Internetas Vilniuje“ pateikiama medžiaga ir yra sukurta profesionaliai, tai negarantuoja medžiagos tikslumo ar pilnumo. Už medžiagą, pateikiamą trečiųjų šalių svetainėse, į kurias galima patekti per šią svetainę, UAB „Internetas Vilniuje“ neatsako.

UAB „Internetas Vilniuje“ negarantuoja, kad svetainės funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų. Jūs savo noru ir laisva valia sutinkate, jog bet kokia informacija, kurią skaitote, ir failai, kuriuos atsisiunčiate, yra panaudojami Jūsų nuožiūra. Už bet kokią padarytą tiesioginę ar netiesioginę žalą Jūsų skaitmeninei sistemai ar sveikatai naudojantis failais, nuorodomis ir bet kuria kita informacija šioje svetainėje atsakote tik Jūs patys ir Jūs prisiimate atsakomybę už visas išlaidas žalai likviduoti.

Jeigu apie atskiras svetainės dalis atskira sutartimi yra sutartos kitokios sąlygos, tai tuomet galioja būtent tos sutartos sąlygos, jeigu jos kertasi su šiuo atsakomybės apribojimu.

Ši svetainė yra saugoma intelektinės nuosavybės įstatymų ir yra išskirtinai UAB „Internetas Vilniuje“ intelektinė nuosavybė, išskyrus kitų kompanijų prekių ženklus ar citatas, arba jei šalia informacijos nenurodyta kitaip. Informaciją šioje svetainėje be UAB „Internetas Vilniuje“ žinios kopijuoti griežtai draudžiama ir tik atskirai sutarus gali būti panaudota nekomercinėms reikmėms. Panaudojant jos negalima keisti, pritaikyti ar kitaip panaudoti teksto ar paveikslėlių iš svetainės prieš tai nesuderinus su UAB „Internetas Vilniuje“.

UAB „Internetas Vilniuje“ pasilieka teisę keisti informaciją ir pačią svetainę be jokio išankstinio įspėjimo bet kuriuo metu.

UAB „Internetas Vilniuje“

A. Goštauto g., Vilnius, LT-01108, Lietuva

+370 5 270 6232 info@b4net.lt